9.
 10.

NAPOMENE I KOMENTARI

Mladost-Spektar 5:2

Početak utakmice nije nagoveštavao laku pobedu domaćina. Spektar je poveo bio bolja ekipa i na poluvreme se otišlo rezultatom 1.1. Zatim u igru ulazi Ristić,(Napoleon) i sa dva gola njega i Đurića rešavaju utakmicu.

Majur-Triangla 3:1

Kombinacija mladosti i iskustva u ekipi domaćina kao i prednost domaćeg terena bili su dovoljni za još jedan poraz Triangle, koja u svojim redovima ima najzvučnija imena fudbala na našim terenima. Druženje se nastavilo posle utakmice.

Budućnost- Sloga 3:0

Bolja igra domaćina rezultirala je golovima u mreži kosta koji su bili nezadovoljni suđenjem pa su napustili utakmicu petnaestak minuta pre kraja. Ipak neće se ,zvanično žaliti pa je rezultat ostao 3:0

Mladi borac -Mačva : prekinuta

Pri rezultatu 2:2 u kaznenom prostoru domaćina došlo je do gužve kod izvođenja indirektnog udarca i golman domaćih udario je rukama gostojećeg igrača pa je ekipa Mačve napustila teren.