veterani-katFudbalska liga veterana - Mačva, nastala je posle odvajanja od FLV Srem-Mačva i broji 8 članova za sezonu 2012/13.

1. Bogatić
  2. Vladimirci
  3. Ruma
  4. Šabac

Pravo nastupa imaju svi muški i ženski članovi stariji od 35 godina, sa izuzetkom jednog člana ekipe koji je mlađi godinu dana a njegovo učešće mora se prijaviti pre početka utakmice.
Svaka ekipa ima pravo da traži na uvid ličnu kartu za svakog člana za kojeg se posumnja da je mlađi od 35 godina a ekipa je  dužna da da ličnu kartu na uvid za traženu osobu.
Utakmice se igraju dva puta po 40 minuta sa pravom izmene svih igrača, stim da isti igrač može više puta ulaziti u igru.
Igrač može biti isključen dva i pet minuta, kao i do kraja utakmice sa pravom zamene po isteku 5 minuta.
Ekipe koje ne odigraju utakmicu u datom terminu moraju odigrati istu pre sledeće utakmice a nedolazak ekipe na utakmicu kažnjava se oduzimanjem jednog boda  a protivnička ekipa dobija utakmicu rezultatom 3:0
Dogovoreno je da zbog napredovanja mladih sudija sa našeg područja, glavni sudija na utakmici bude sudija početnik a po jedan pomoćnik iz ekipe takmičara.
Liga veterana je zamišljena kao druženje, sklapanje poslovnih i prijateljskih veza, pa je posle svake utakmice predviđeno druženje o trošku domaćina.
Svim učesnicima želimo sreću, dobro zdravlje i dobre rezultate u sportu i životu!